Vianočný úsmev 2015


OZ Okáčik Žiar nad Hronom organizuje od 2. 1. do 6. 1. 2015 rekondično-integračný pobyt pre zdravotne ťažko znevýhodnené deti a mládež z celého Slovenska. Pobyt sa uskutoční v Hoteli Relax Thermal v Sklených Tepliciach.
Liečebný dom Relax s bezbariérovým prístupom sa nachádza nad Kúpeľným parkom, odkiaľ je pekný pohľad na Sklenoteplickú dolinu. Leží v krásnom kľudovom prostredí. Liečebný dom poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom. Všetky liečebné procedúry a široký sortiment doplnkových služieb sú priamo v objekte kúpeľov. K dispozícii pre ubytovaných hostí je denný bar. Stravovanie je zabezpečené v modernej jedálni, ktorá je súčasťou kúpeľneho domu.
Môžete sa tešiť na skvelý program, novinkou bude špeciálna expedícia pre Samka a Evku, do ktorej sa môžete zapojiť všetci pod názvom „Have a break“ alebo „Daj si pauzu“ – voľno, počas ktorého si môžete robiť čo chcete, prechádzať sa, rozprávať, hrať ping-pong, ísť do bazéna, dať si masáž, piť kávičku alebo len tak sladko nič nerobiť na hotelovej izbe :-). Uvidíme ako dlho vám to vydrží :-). Nebudú chýbať obľúbený Boccia turnaj, večerná show „Malí kontra Veľkí“, karaoke či nové výzvy. Umelci chystajte si nožnice, farby a lepidlá, vyrábať sa bude Marťanko v životnej veľkosti a Marťabus, ktorý odvezie možno práve vás. Zostrojíme si orechové loďky, vypustíme balóny šťastia a už vám viac neprezradíme, aby ste mali aspoň nejaké to prekvapenie. Tešíme sa na vás priatelia. Dovianočnéhousmievania!

Predchádzajúca