Svet s tebou ma baví 3 – Letný rekondičný pobyt s Okáčikom 2014


Vážení účastníci zájazdu pripravte si padáky o 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 skáčame dolúúúúúúúúúúú. Miesto zoskoku: Hotel Flóra Dudince, pozor nepristávajte na hotelovej streche, ale viac vpravo, vidíte tú malú oranžovú škvrnu, to je tenisové ihrisko a pozor na sieť, je nová! Tak a zoskok je úspešne za nami. Sme radi, že ste všetci celí. Vitajte a cíťte sa tu ako doma.

Pripravili sme pre vás niekoľko nádherných dní, plných slniečka, relaxu a humoru, počas ktorých je všetko dovolené. O komfort, domácu stravu a blahodárny wellness sa počas celého pobytu postará príjemný hotelový personál, o netradičnú zábavu, zvýšený adrenalín, sem tam nejakú modrinku, mokré tričko, ale nezabudnuteľné zážitky, po ktorých sa vám nebude chcieť odísť a budete nás opäť presviedčať, aby sme si predĺžili pobyt, zohraný tím OZ Okáčik, Rýchla rota Čipa a Dejla a chlapci zo seriálu A je to :D, možno príde aj malý Mirko.

Program dňa: Budíček: 6:30, nasleduje ½ hodinová rozcvička a o 7:15 sú raňajky, teda len pre tých, ktorí boli na rozcvičke. :D. Samozrejme každý deň si napíšeme cvičný diktát na vybrané slová a používanie y a i, čo sa pre mnohých ešte stále zíde. Tak to bolo trošku toho humoru na úvod a teraz vážne.

Ale keďže vy nás už dobre poznáte a viete, že my sme vážni len málokedy, tak vám chceme aspoň povedať, že sa na vás už tááák veľmi tešíme a že sme si pre vás pripravili opäť super program, budeme spievať, tancovať, súťažiť a hlavne užívať si. Privítame aj nových „Benjamínkov“.

Dáme si Karaoke, „Milujem Okáčik“, ďalší ročník „Boccia Cupu“, uvidíme či sa konečne nájde Samkov premožiteľ. Zahráme si nové hry „Molkky“ a „Indiaku“, zastrieľame si z luku, vybublifukujeme obrovské megabubliny a vymodelujeme marcipánové príšerky. Do kozmu vyšleme prvú zaľúbenú dvojicu v aktivitke „Cosmic love“. Pripravili sme pre vás nové výzvy. Dáte ich? Čerešničkou na torte budú dozaista akčné hry ako „Takeshiho hrad“ či „Servítky“. Zakričíme si to naše „Sme tolerantní, sme hraví, svet s tebou ma baví“. V kúpeľnom parku zahájime 1. ročník Okáčikolympiády, môžete sa tešiť na „Interkros“, „Žeriav“, Outdoor scrabble. Vy sa ale určite najviac tešíte na relax v bazéne, tak sa tešte je parádny. V závere nášho listu by sme radi pripomenuli povinnú výbavu na pobyt, do ktorej z bezpečnostných dôvodov zaraďujeme hasiaci prístroj, celé plavky pre pánov, nepriestrelnú vestu a dobrú náladu. O to posledné si nemusíte robiť starosti, máme jej dosť v sklade ešte z minuloročnej akcii v Tescu . S prianím všetkého dobrého sa lúčime, majte krásne dníčky, vidíme sa vo Flóre.

Svet s tebou ma baví 3 – Letný rekondičný pobyt s Okáčikom 2014

11. 8. – 14. 8. 2014

Hotel Flóra Dudince

Pozrite si všetko Svet s tebou ma baví

 

Svet-s-tebou-ma-bavi-3

Každý z pobytov je niečím výnimočný. Aj Svet s tebou ma baví 3 mal svoju krásnu atmosféru. Podarilo sa nám opäť vytvoriť miesto na zemi, kde si boli všetci rovní. Nevnímali sme svoje hendikepy, nestavali si bariéry a neriešili problémy. Boli sme šťastní, že sme spolu a máme pred sebou niekoľko dní, na ktoré sme sa tak dlho tešili. Spolu sme varili ten zázračný odvar priateľstva, ktorý sa podarí len vtedy, ak ho varíte s ľuďmi, ktorých máte radi. A ten náš sa veru podaril. Budeme ho piť zase až do budúceho stretnutia. Privítali sme nových členov našej veľkej okáčikovskej rodiny. Ako to už na našich pobytoch býva zažili sme veľa dobrého, nového. Mnohých zaujala lukostreľba či nová fínska hra Molkky. Odohrali sme turnaje a máme už aj prvých víťazov. Zlatú medailu v turnaji Mölkky získal Samko Putiš zo Žiaru nad Hronom, striebornú Stanka Kňažková z Kremnice a bronzovú Vierka Repiská z Voznice. „Buď in a nauč sa robiť gumičkové náramky“, ozývalo sa chodbami hotela, tak sme gumičkovali a urobili si nádherné náramky. Už v tradičnom turnaji Boccia Cup sa stal víťazom favorizovaný Samko Andrejčík zo Sniny – Majster Európy v Boccii, člen Slovenského reprezentačného tímu, ktorý sa o nedlho zúčastní na Majstrovstvách sveta v Číne. Držíme palce! Striebornú medailu získal Tomáško Kukan zo Žiaru nad Hronom a bronzovú Evka Lukačková z Brusna. Vynikajúco sme zrelaxovali. Každodenný pobyt v hotelovom wellness centre, masáže a procedúry blahodarne pôsobili na telo i dušu. Pri viaczmyslových terapiách mali deti možnosť si zaspievať a zatancovať s Rafkom, v rámci arteterapie namaľovať si svoje vlastné tričko, nacvičvičili sme tiež muzikál „Neľutujem“. Súčasťou pobytu bola aj prednáška Ing. Horvátovej z Adeli Medical centra o možnostiach liečby a finančnej pomoci zdravotne ťažko znevýhodneným deťom a dospelým v Adeli Medical Centre Piešťany. V diskusii mali účastníci možnosť bližšie sa informovať o podmienkach prijatia na pobyt do centra a štyri rodiny si dohodli aj vstupné prehliadky, ktoré absolvujú v blízkom období. Ďakujeme spoločnostiam Unicredit Leasing, Slovakia, a.s., Toyota Financial Services Slovakia, s.r.o., Nemak Slovakia, s.r.o., Nadácii ZSNP a Slovalco Žiar nad Hronom a Eurovia SK, za podporu. Veľmi si vážime vašu pomoc, bez nej by sme nemohli robiť veci, ktoré sú pre mnohých len snom. Ďakujeme, že nám ich pomáhate plniť.

Pozrite si foto a video z letného rekondičného pobytu “Svet s tebou ma baví 3”