Pripravujeme letný rekondično – integračný pobyt 2016


Plní krásnych zážitkov z prvej polovice leta sa púšťame do príprav rekondično-integračného pobytu „Svet s tebou ma baví 5“. S radosťou chystáme, experimentujeme, vymýšľame, aby sme vás čo najviac potešili a priniesli niečo nové.

pripravujeme Dudince 2016

Okáčik vám už po piaty krát prináša obľúbený letný rekondično – integračný pobyt ako záver celoslovenského projektu Svet s tebou ma baví 5. Toto leto sa budeme baviť v štýle veľkého kreatívneho festivalu, už tradične s výberom tej najlepšej okáčikovskej kultúry. „Art stage“ ponúkne umeleckú batiku a pieskové mandaly. „Muzikotherapy stage“ so zimomriavkujúcou novinkou, „Boomwhackers“ – hranie na rúrkových perkusiách. „Fun stage“, ako vždy plný crazy vychytávok, pri ktorých saveľa smeje – Slipppy show, Pie face, Boom boom balloon, Music chair, Chodbové rally, Megabubliny či odpaľovanie balónov na živý cieľ. Top atrakciami „Game stage“ budú Giant Jenga, Šiškaball, Big Scrabble či Vodný basket. V „Challenger stage“ si opäť zmeriate svoje sily v Boccia a Cornhole Cupe. Pripravený je aj „Wellness stage“, v štýle tropickej džungle s osviežujúcim bazénom, perličkami a blahodárnymi procedúrami. Stačí len vstúpiť a začať si užívať dni, počas ktorých je dovolené skoro všetko. Párty začína 18. augusta. A nezabudnite, u nás oslníte aj bez dlhých rias. P.S. Stavte sa, že to bude lepšie ako minulý rok.
Na jednotlivých stagoch sa počas festivalu vystriedajú hviezdy ako Ľubka s Pedrom, Vierka s Evkou, Rudy s Majkím, Džidži s Rafkom a ako špeciálny hosť vystúpi aj objav tohto leta Milan.   A možno príde aj … 🙂
Veľmi sa na vás všetkých tešíme.

Prečítajte si viac o projekte “Svet s tebou ma baví” https://www.okacik.sk/projekty/svet-s-tebou-ma-bavi/