Čo je nové v Okáčiku?


Dnes sa nám na tanečnej podarilo roztancovať aj nášho nového kámoša maca, ktorý ešte zatiaľ nemá meno. Aké by ste mu dali vy? Napíšte nám svoje tipy na fb alebo email a my z nich v piatok 17. 11. jeden vyberieme a výhercu odmeníme peknou cenou.

V telocvični sme sa zdravo vybehali, hrali sme florbal.

Okáčikovský strom šťastia
Súčasťou projektu Svet s tebou ma baví je aj Svet pod lupou, cyklické vzdelávanie, založené na zdieľaní vnímania otázok o dnešnom svete cez zážitkové učenie. Pomáha mladým ľuďom so špecifickými potrebami objavovať seba a spoznávať mnoho vecí, ktoré hýbu svetom. Primárnym cieľom vzdelávania je celoročne zdokonaľovať zručnosti, komunikáciu, príležitosť rozšíriť vedomosti v sociálno – situačnej oblasti, pracovať v skupine. Radi by sme sa s vami podelili o príjemnú atmosféru, ktorá vládla u nás v utorok, 7. 11. 2017. Urobili sme si „Okáčikovský strom šťastia“ – ako symbol nášho priateľstva, ochrany a istoty. Oživí priestor v našej kancelárii, prinesie pohodu a radosť. Pridali sa k nám aj rodičia – prezradíme vám o nich, že sa radi fotia – ale nepovedzte to nikomu 

Streda bola opäť kreatívna. Pri výbere tejto výtvarnej techniky, nám ani nenapadlo, koľko zábavy zažijeme. Keďže sme pracovali so žiarskymi novinami, podchvíľou si niekto našiel kamaráta, vystrihol ho a pridal do svojej koláže . Najlepšie hlášky sa však čítali z už nalepených výstrižkov na papieri. Spojili sme opäť príjemné s užitočným, vyskúšali niečo nové a zrelaxovali.