Vianočný úsmev 2013


Ďalší zo série celoslovenských projektov  v Hoteli Royal Látky. Nezabudnuteľné zážitky a pravú zimnú atmosféru mohli zažiť  deti a rodičia v dňoch  od 2. 1. do 6. 1. 2013. Bohatý program plný hier, súťaží, skupinových terapií, motivačných tréningov, radosť, zábava, nové priateľstvá.

Látky sú lyžiarskym strediskom a tak sme sa do sýtosti vyšantili na svahoch, sánkovačka na lopároch a igelitových vreciach , lyžovačka – výskot šťastných detí. Mali sme obrovskú radosť, keď sa nám podarilo  spoločne na svah vytlačiť aj našich kamarátov na vozíčku. Rovno zo svahu  deti a rodičia  mohli navštíviť welnes a absolvovali liečebné procedúry a masáže. Pedro tak ako vždy pripravil nové výzvy. Mohli sme si vyskúšať a precvičiť si svoju priestorovú fantáziu a logické myslenie v skladaní tangramov. Terapia humorom v expedícii  pre rodičov, dávno sme sa tak nenasmiali. Rodičia v pyžamách, s kufrom a zubnou kefkou bežali po chodbe ako o život. Maľovanie rukami, pečenie perníčkov, turnaj v boccii.

A čo si ešte nevymyslel Pedro na nás všetkých  dal nám povinný diktát, že aby sme nezabudli pravopis. No teda. Nekonečné rozhovory, silné putá na celý život.