Tábory


“TÁBORY S OKÁČIKOM”

Milí rodičia, malí aj veľkí parťáci,

Okáčik už 17 rokov pripravuje pre Vás dobrodružné tábory, plné nevšedných zážitkov, pestrého programu a aktívneho relaxu. Deťom sa venuje odborne školení tím oddielových vedúcich a zdravotníkov. Časom sa z nás všetkých táborníkov stala jedna veľká rodina, ktorá sa na seba každý rok nesmierne teší a stretáva sa aj mimo tábora. Sme to my Okáči. Mnohí z nás prišli na tábor ako 7, 10 či 12 roční a dnes sú to vynikajúci praktikanti alebo oddieloví vedúci. A my najstarší pomaly sledujeme ako nám tie malé detičky, ktoré sme si len nedávno pritisli k sebe, keď im bolo smutno za mamičkou, rastú a dospievajú a sami sa v nich vidíme.

Naše tábory pripravuje tím ľudí, ktorých nadšenie a láska k deťom sa odzrkadľuje v táborovej atmosfére a odviazanej radosti detí. Sú medzi nimi lídri s vyše 20 ročnou praxou, ktorí cestou životom nestratili schopnosť vidieť a prežívať s deťmi tie najobyčajnejšie zázraky na svete. Robíme malé veci s veľkou láskou. Individuálny prístup k deťom je našou prioritou. Snažíme sa podporovať deti v ich záujmoch, rozvíjame ich prirodzený talent a budujeme v nich zdravé sebavedomie, možno aj tým, že poukazujeme na to, že rozdiely medzi nimi majú prispievať a dotvárať krásu života, ktorý žijeme. Toto je naša vízia.

Naše záujmové štúdiá sú vždy nabité novinkami. Tancujte s 4U DANCE CREW v „DANCE“, maľujte, tvorte a zážitkujte netradične v „ART“, spievajte, hrajte a parodujte v „MUSIC“, nafoťte svoju novú „funfriends collections vo „FOTO“, navrhnite nový outfit vo „FASHION“, natáčajte táborové vlogy v „JUTUBE“ alebo lámte rekordy a vyhrávajte svoje futbalovo – vybíjané turnaje v „ŠPORT“.

Ak chcete zažiť akčný tábor, v krásnom prostredí Rematy, s programom bohatým na tie ozajstné táborové zážitky a parťákmi čo stoja za to, tak poďte s nami. Už čoskoro sa opäť rozpúta ten zdravý súboj v posádkach a táborom sa začnú ozývať vaše pokriky. Tešíme sa na vás všetkých, na atmošku na snemoch, šantenie v bazéne,  ranné rozcvičky, disko karaoke šovky a neplánované žartíky. Ak sa vám naša ponuka páči, čeknite naše foto a videá na fejsy, ig či youtube a čo najrýchlejšie sa prihláste. Počet miest je obmedzený!

Táborujeme v Horskom wellness kongres hoteli Remata, ktorý sa nachádza v malebnom horskom prostredí, medzi Kremnickým vrchmi a pohorím Vtáčnik, 10 km od mesta Handlová. Tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 16 rokov. Ubytovanie: 2/3/4 lôžkové izby. Stravovanie: Plná penzia 5x denne, v rozsahu raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. V prípade predĺženia večerného programu aj druhá večera. Pitný režim počas celého dňa.

Web Horský hotel Remata

Vybavenie hotela: Jedáleň, spoločenské miestnosti, vnútorný bazén, sauna. Súčasťou hotelového areálu je novo zrekonštruovaný letný nerezový bazén, tenisový kurt a multifunkčné ihrisko, squashové ihrisko, bowlingové centrum, biliard, stolný tenis a vonkajšie posedenie s ohniskom. Cena zahŕňa: Ubytovanie, stravovanie, táborový program, školený pedagogický a zdravotný dozor, poistenie, darčeky, ceny do súťaží, sladkosti a mnoho ďalších prekvapení.

Sme záruka zážitkov pre deti a dôveryhodný partner pre rodičov!

V Okáčiku máte istotu overeného a spoľahlivého partnera s viac ako 17 ročnou históriou

  • máme poistenie proti insolventnosti, až do výšky  7 300 €,
  • naše tábory podliehajú kontrole od príslušných úradov regionálneho zdravotníctva,
  • organizujeme celoročný systém vzdelávania a školenia animátorov.

U nás budú mať vaše deti zážitky a vy budete spokojní, že je o ne dobre postarané.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť našu galériu detských táborov, pri ktorých máte istotu, že nielen naplnia, ale aj prekonajú vaše očakávania. Počas tábora vás budeme pravidelne informovať prostredníctvom sociálnych sieti, kde zverejňujeme aj živé vstupy z aktivít. Ako sa darí vášmu dieťaťu sa môžete informovať  v určenom čase aj telefonicky u zástupcu Okáčika. Pozrite si tiež referencie účastníkov našich táborov.

Využite rekreačné poukazy na detský tábor!

Využite rekreačný poukaz na čiastočnú úhradu detského tábora. V Okáčiku akceptujeme preplácanie rekreačných poukazov formou  vystavenie účtovného dokladu. Preplácanie rekreačného poukazu na základe účtovného dokladu pre zamestnávateľa: V deň ukončenia pobytu Vám vyhotovíme  účtovný doklad, na základe ktorého Vám zamestnávateľ uhradí príspevok na rekreáciu. Účtovný doklad sa generuje automaticky s údajmi, ktoré ste vyplnili v prihláške, preto je dôležité do prihlášky uviesť toho zákonného zástupcu, ktorý si bude poukaz uplatňovať.

Pozrite si foto z jarného tábora 2020 “February Surprise”.

Pozrite si foto z jesenného tábora 2019 “Hviezdna jeseň 4”.

Letný tábor s Okáčikom 2019 – Parťáci 6 Get Ready

Pozrite si video a foto z letného tábora Parťáci 6 Get Ready

Letný tábor s Okáčikom 2018 Parťáci 5 – Enjoy

Sme veľmi radi, že aj začiatok týchto prázdnin bol pre vás a taktiež pre nás opäť výnimočný a, že Parťácka päťka Enjoy mala taký veľký úspech. Ďakujeme novému kreatívnemu tímu veľkých parťákov, spolu sa nám podarilo vytvoriť skvelý tábor s tými najúžasnejšími deťmi. Všetkých vás pozdravujeme a už teraz sa tešíme na Parťákov 6.

Pozrite aj foto z Parťáci 5 – Enjoy

Pozrite si aj videá z Parťáckej štvorky – Parťáci 4 – Let´s go

Chceš vedieť ešte viac?

Ak chceš vedieť viac o organizovaných táboroch, môžeš si pozrieť informácie o doterajších akciách alebo fotogalériu.

Letný tábor s Okáčikom 2019 – Parťáci 6 Get Ready

Pozrite si video a foto z letného tábora Parťáci 6 Get Ready. Hotel Lomnistá, 21. 7. – 28. 7. 2019

Zobraziť LETNÉ tábory

Zobraziť všetky tábory

Pozrite si video z minulých táborov

Letný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci

Jesenný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci opäť spolu

Pozri videogalérou pre viac videí

Chceš si vypočuť našu hymnu? Klikni nižšie…

Táborová hymna č. 2 – “Kamaráti”

Text: Lenka “Črevo” Branovičová, hudba a spev: Martin “Slash” Spodniak.

Text hymny č. 2 – “Kamaráti”:

Nenuď sa a nebuď sám,
hraj sa, smej sa, pridaj sa k nám.
Spolu sa nám dobre vodí,
všetci sme na jednej lodi.

My sa nikdy nezradíme,
veď sme v jednom veľkom tíme.
Veríme si v každej chvíli,
spolu máme veľa sily.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneď priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Poď medzi nás, nebuď v kúte!
Srdcia máme odomknuté.
Zabávať sa dobre vieme,
spievame a tancujeme.

My sme veční kamaráti,
lúčenie pre nás neplatí,
koniec plavby neráta sa,
stretneme sa o rok zasa.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneď priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Táborovú hymnu č. 2 si môžete vypočuť tu:

 

Parťácka minifotogaléria

Zobraziť fotogalériu táborov