Tábory


Milí rodičia, malí aj veľkí kamaráti,

Okáčik už 15 rokov pripravuje pre Vás dobrodružné tábory, plné nevšedných zážitkov, pestrého programu a aktívneho relaxu. Deťom sa venuje odborne školení tím oddielových vedúcich a zdravotníkov. Časom sa z nás všetkých táborníkov stala jedna veľká rodina, ktorá sa na seba každý rok nesmierne teší a stretáva sa aj mimo tábora. Sme to my Okáči. Mnohí z nás prišli na tábor ako 7,10 či 12 roční a dnes sú to vynikajúci praktikanti alebo oddieloví vedúci. A my najstarší pomaly sledujeme ako nám tie malé detičky, ktoré sme si len nedávno pritisli k sebe, keď im bolo smutno za mamičkou, rastú a dospievajú a sami sa v nich vidíme.

Naše tábory pripravuje tím ľudí, ktorých nadšenie a láska k deťom sa odzrkadľuje v táborovej atmosfére a odviazanej radosti detí. Sú medzi nimi lídri s vyše 20 ročnou praxou, ktorí cestou životom nestratili schopnosť vidieť a prežívať s deťmi tie najobyčajnejšie zázraky na svete. Robíme malé veci s veľkou láskou. Individuálny prístup k deťom je našou prioritou. Snažíme sa podporovať deti v ich záujmoch, rozvíjame ich prirodzený talent a budujeme v nich zdravé sebavedomie, možno aj tým, že poukazujeme na to, že rozdiely medzi nimi majú prispievať a dotvárať krásu života, ktorý žijeme. Toto je naša vízia.

Spomeňme aspoň pár mien našich vedúcich, ktorých si deti najviac obľúbili a sme im veľmi vďační za lásku a srdce, ktoré do táborov vložili a ešte stále vkladajú. Patrí medzi nich určite Chip – táborový otecko, Chuan – náš gitarista, Frčka – dvorná divadelníčka, Mery, bez ktorej by si malé dievčatá tábor ani nevedeli predstaviť či veľký Kapitán Hrcasso. Mnohí si určite pamätajú na Dj Pedra, večného vtipkára Varešku, Fraktúrku, maséra Ivka alebo operného speváka Saxíka, obetavú a usmievavú Naboo či Kapitánku Šiši. Týmto všetkým patrí naše veľké Ďakujem.

A ešte jeden dôležitý moment – náš tábor nie je komerčný. Má humánny zámer. Výťažok z neho je určený na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom, aby aj oni mohli každý rok v auguste prežívať s nami tie obyčajné zázraky sveta.

Jarný tábor s Okáčikom 2020 – February Surprise

Pozrite si video z letných táborov

Letný tábor s Okáčikom 2018 – Parťáci  “Enjoy” 

Letný tábor s Okáčikom 2017 – Parťáci 4 “Let´s go”

Pozri videogalérou pre viac videí

A čo tak nejaké obrázky? Nájdeš sa na niektorom?

Zobraziť fotogalériu táborov

Chceš vedieť ešte viac?

Ak chceš vedieť viac o organizovaných táboroch, môžeš si pozrieť informácie o doterajších akciách alebo fotogalériu.

Parťáci 7 Oznam

Keďže zdravie nás všetkých je prvoradé, rozhodli sme sa, že letný tábor Parťáci 7 toto leto organizovať nebudeme. Všetkým deťom a rodičom prajeme pekné leto a veríme, že zažijeme spolu ešte veľa zábavy na iných podujatiach. Všetkým vám, ktorí ste už za letný tábor zaplatili vrátime poplatok v plnej výške 

Jarný tábor 2020 “February Surprise”

Pozrite si foto a video z jarného tábora s Okáčikom 2020 – February Surprise z Rematy. Bolo to opäť ako v texte našej parťáckej hymny “Super ľudia, žiadna nuda, tu sa aj na čas zabúda!” Sme radi, že sa vám páčilo, aj my sme si to s vami užili a 

Zobraziť všetky tábory