Okáčikovské utorky


 

Aj utorky sú v Okáčiku rušné, plné priateľov, ktorí radi objavujú nové veci a zabávajú sa. Trénujeme bocciu, zlepšujeme sa a plánujeme účasť aj na iných turnajoch. Pripravujeme sa na tanečné vystúpenia a súťaže. Sledujeme trendy, plníme sny. Hráme netradičné hry, aj takto sa vieme odreagovať, pozrite si video. 

Po jednom zo stretnutí nás potešila správa od pani Janky Sýkorovej, ktorej syn tiež navštevuje v OZ Okáčik  utorkový cyklus “Svet pod lupou”. Veľmi si vážime jej slová a ďakujeme za ne. Posilňujú v nás vieru, že práca ktorú robíme, má zmysel…

“Ľubka, ahoj, ďakujeme Ti veľmi pekne – za všetko… Naše “deti” sa na každé stretnutie tešia, robíte pre ne veľmi veľa a hlavne cítiť záujem o nich a lásku. V bežnom dianí sú akoby neviditeľní – ľudia sa im málokedy prihovoria, sú “nepotrební”, musí sa im ťažko vyrovnávať s dianím okolo seba. No sú trpezliví, pokorní, často možno oveľa ľudskejší ako ich okolie je schopné vnímať. Ďakujeme, že ste, prajeme Vám zdravie, spokojnosť, veľa dobrých nápadov, nech sa Vám darí vo všetkom, do čoho sa pustíte, vďačné Sýkorky”