Letný pobyt Svet s tebou ma baví Dudince 2020


Svet s tebou ma baví – celoslovenský projekt, ktorého súčasťou je už tradične letný pobyt v hoteli Flóra Dudince, ktorý sa tento rok uskutočnil od 27.8. do 30. 8. 2020. Štyri slnečné augustové dni s priateľmi, naplnené pestrým programom.

Náš svet je o radosti a láske, silných priateľstvách, nádherných zážitkoch, úprimných rozhovoroch, poradenstve, prekonávaní výziev, smiechu, výtvarnom tvorení či športe.
Pre všetkých nás bol prínosom workshop Al Foil Art v spolupráci so spoločnosťou Hargita Levice . Novej výtvarnej technike na razbovú fóliu sa všetci veľmi potešili a dokonale pri nej zrelaxovali. Ako každý rok sa konal športový turnaj v Bocci „Dudince Boccia Cup 2020“, tohoročný sa niesol v znamení RAW tyčiniek od spoločnosti PINK ONION. Večer po turnaji sme všetci doplnili energiu zdravou maškrtou. Ďakujeme. – s: Pink onion., Nechýbala ani obľúbená „Grill párty“ a Paliho „Music show“. Hotelový wellness s bazénom a procedúrami poskytli skvelý relax. P.S. a ešte niečo 🙂 Poznáte hru “Jedným slovom”, my sme ju hrali celý pobyt. Super párty hra. Ďakujeme ĽUDOPOLIS! – s: LuDoPoLiS – Mesto najlepších spoločenských hier.

Združenie Okáčik projektom „Svet s tebou ma baví“ už viac ako 17 rokov spája dva svety – svet zdravých, so svetom zdravotne znevýhodnených detí a mládeže. Primárnym cieľom projektu je dať šancu zdravotne, sociálne znevýhodneným deťom a mládeži rozvíjať talent, zdokonaľovať zručnosti, komunikáciu, rozvíjať empatiu.
V príjemnej, priateľskej atmosfére podporujeme deti a mládež, zmysluplnými aktivitami sa snažíme o ich harmonický rozvoj. V celoročnom programe „Svet pod lupou“ v OZ Okáčik Žiar nad Hronom sa mladí ľudia vzdelávajú, učia sa vystupovať, spoznávať veci, ktoré hýbu svetom. Vytvárame podmienky pre ich integráciu do života, spoločnosti. Účastníci tohto vzdelávania boli na pobyte ocenení diplomom a vecnými darmi.

Sme vďační za tieto dni, za vás veľkí a malí Okáčikovia, vďaka vám spoznávame tie pravé hodnoty života. Veľká vďaka patrí našim dobrovoľníkom a všetkým, ktorí nás podporili. Hlavným podporovateľom tohto projektu je spoločnosť Nemak Slovakia s. r. o..