Hokejová tipovačka o slovenský dres


🙋‍♂️Ahoj všetci! Niééé, Pedro nie je novou hokejovou posilou 🤣, to je len ďalšia hokejová tipovačka v Okáčiku, ako darček k blížiacemu sa MDD. Držíme palce našim, veríme v postup do štvrťfinále a aj ďalej. A tak ako každý rok vám prinášame súťaž o slovenský hokejový dres. Chcete fandiť našim v novom drese? Stačí ak si do komentu pod príspevkom tipnete výsledok zápasu našich chlapcov s Českom, ktorý sa hrá v utorok, 1. júna 2021 o 15:15 hod. – /nasledovne príklad:  SVK 3:2 CZE/.
Podmienky súťaže: Súťaž bude prebiehať na FB aj IG Okáčika. Do súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek. Vyhráva ten správny tip na výsledok v normálnom hracom čase /60min/, ktorý bude zadaný skôr v komentoch pod príspevkom. Každý si môže tipnúť len 1x a svoj tip ďalej neupravovať. Tipovať je možné do 1. júna 2021, do 15:15 hod. Víťaza oznámime v komente pod príspevkom. Výhru si potom môžete vyzdvihnúť priamo v Okáčiku alebo vám ju pošleme poštou. Tak neváhajte, tipujte a užite si nový dres. Držíme vám všetkým palce.
Btw ak rozmýšľate nad novým bikom, či športovými potrebami od výmyslu sveta, zastavte sa v športovej predajni, v kocke oproti autobuske v ZH, majú tam naozaj všetko. A ďakujeme za požičanie helmy a hokejky ako rekvizity pre foto s naším Pedrom, dobre sme sa pobavili pri fotení.  #okacik #mshokej2021 #hokejovasutaz2021 #mdd2021 #hrameodres #svetdetinasbavi #sportziarnadhronom
 
Vyhodnotenie tipovačky 2. 6. 2021.
Milí priatelia. Ďakujeme vám všetkým za účasť v našej tipovačke. Ako už určite viete zápas sa skončil našou prehrou SVK 3:7 CZE. Nikto z vás tipérov ani tu na FB ani na IG netipol správny výsledok. Rozhodli sme sa preto darovať dres nášmu kamarátovi Samkovi, ktorý u nás navštevuje Boccia tréningy a vzdelávanie “Svet pod lupou”. Prajeme vám ešte krásne dni a nech sa vám darí 🙂. Foto so Samkom.