A čo ty?


Milí rodičia,

Ak majú vaše deti  talent alebo záľubu, tak tento výtvarný krúžok “Netradične & Zážitkovo” je pre nich ten pravý. Deti budú mať čas vyplnený zaujímavým a užitočným programom, v ktorom dominuje variabilita, originalita, vynaliezavosť a túžba objavovať. 

Naše výtvarné stretnutia posunuli deti do tvorivého, výtvarného sveta. Hravými, netradičnými, kooperujúcimi technikami  sa deti naučia aktívnejšie vnímať, preciťovať, objavovať. V uvoľnenej, priateľskej atmosfére dokážeme spolu vytvoriť originálne diela, darčeky pre svojich najbližších a tešiť sa na ďalšie stretnutia, ktoré prebúdzajú záujem objavovať niečo nové, nepoznané. Hmatateľné výsledky pri zhotovovaní rekvizít na muzikál či divadielko, podporujú deti k ďalšej tvorivej činnosti a zvyšujú im sebavedomie. Enkaustika, maľovanie na hodváb, mramorovanie, práca s keramickou hlinou, plstenie vlny, práca s prírodným materiálom a vytváranie kolektívnych obrazov v exteriéri sú pre deti v tomto krúžku už tradičné. To, že  zaujímavý, uvoľňujúci program ich baví, svedčí o tom s akou radosťou a nadšením chodia deti k nám.

Výtvarný krúžok prebieha vždy v stredu, od 14:00hod. do 15:00hod, v OZ Okáčik, na ul. Dr. Janského 9 – oproti elektru Planeo, v ZH. Mesačný poplatok za krúžok je 10 eur. Každé dieťa si prinesie prezuvky a zásterku, poprípade pracovný plášť. 

Takže milé deti, mládež, pozývame vás k spoločnému dobrodružstvu objavovať a zažiť výtvarnú výchovu netradične. Radosť z vlastnej tvorby umocňuje aj inštalovanie  výstavy z vyhotovených diel a tiež pravidelné zverejňovanie foto záberov a videí. Pozrite si ich.

Fotogaléria “Záujmové krúžky”

Videogaléria “Záujmové krúžky

Nahliadnite aj vy do nášho farebného sveta a objavujte s nami krásu, ktorú vytvorí detská fantázia na  www.facebook.com/okacik

Prihláška na záujmový krúžok OZ Okáčik

Vnútorný poriadok záujmových krúžkov OZ Okáčik

Súhlas so spracovaním osobných údajov_oz_žiaci_zák.zástupcovia

Pozrite si tiež naše táborové výtvarné techniky a inšpirujte sa.