Parťáci


“ TÁBORY S OKÁČIKOM “ 

Čaute decká! Už čoskoro tu máme jeseň a s ňou aj ďalšie pokračko parťáckeho holiday campu „HVIEZDNA JESEŇ“. Dvojka je opäť plná akčných noviniek, netradičných aktivít a prekvapení.

Naspievame novú parťácku paródiu „HEJ PARŤÁCI“, natočíme crazy prank „ALE NO TOTO?“, zalietame si s dronom a zajazdíme na hoverboarde. Vyskúšame „LIQUID ART“ – maľovanie prelievajúcim sa akrylom, zrelaxujeme v hotelovom wellness a oslávime „HALLOWEEN“. Tešte sa na ďalšiu tanečnú chorešku od „4U DANCE CREW“ a nové adrenalínové výzvy zo série „GIVE ME FIVE“, váš obľúbený „TEEN AGE DREAM“ a nezabudnuteľný súťažný duel „SUPER LEAGUE 68“. Kto zvíťazí? Aká bude stávka? Nechajte sa prekvapiť. Určite si však nenechajte ujsť novú akčnú behačku s papierovými guľami a štítmi Q.U.E.E.N.

Tešíme sa na vás všetkých, na atmošku na snemoch, kúpanie v bazéne, bláznivé ranné rozcvičky, uletené stávky a neplánované žartíky. Ak sa vám naša ponuka páči, čeknite naše foto a videá na fejsy a yt, čo najrýchlejšie sa prihláste a doprajte oddych aj svojim rodičom, hh.

Začíname už 28. októbra 2017 v Horskom wellness kongres hoteli Remata, ktorý sa nachádza v malebnom horskom prostredí, medzi Kremnickým vrchmi a pohorím Vtáčnik, 10 km od mesta Handlová. Tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 16 rokov. Ubytovanie: 2/3/4 lôžkové izby. Stravovanie: Plná penzia 5x denne, v rozsahu raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. V prípade predĺženia večerného programu aj druhá večera. Pitný režim počas celého dňa. Vybavenie hotela: Jedáleň, spoločenské miestnosti, vnútorný bazén, sauna. Súčasťou hotelového areálu je novo zrekonštruovaný letný nerezový bazén, tenisový kurt a multifunkčné ihrisko, squashové ihrisko, bowlingové centrum, biliard, stolný tenis a vonkajšie posedenie s ohniskom. Cena zahŕňa: Ubytovanie, stravovanie, táborový program, školený pedagogický a zdravotný dozor, poistenie, darčeky, ceny do súťaží, sladkosti a mnoho ďalších prekvapení.

Horský hotel Remata

 Letný tábor s Okáčikom 2017 Parťáci 4 – Let´s Go

Sme veľmi radi, že aj začiatok týchto prázdnin bol pre vás a taktiež pre nás opäť výnimočný a, že Parťácka štvorka Let´s Go mala taký veľký úspech. Ďakujeme novému kreatívnemu tímu veľkých parťákov, spolu sa nám podarilo vytvoriť skvelý tábor s tými najúžasnejšími deťmi. Všetkých vás pozdravujeme a už teraz sa tešíme na Parťákov 5.

Pozrite si tiež foto z letného tábora Parťáci 4 – Let´s Go

Letný tábor s Okáčikom 2016 Parťáci 3 – Showtime

Letný „Showtime 2016″ bol super. Dali sme nové adrenalínové výzvy zo série „GIVE ME FIVE“, nadupaný „TEEN AGE DREAM“, oujéé. Psst, mimozemšťania existujú, presvedčila nás o tom akčná autdórovka „ALIEN“. Spolu sme vykročili na červený koberec a pozbierali si plyšákov v talentovke „GO 2 STAGE“, posádka „Ondrovcov“ sa stala pánmi „PEVNOSTI PARŤÁKOV“ a takžiež vypátrala identitu neznámeho v napínavej krimi pátračke „WANTED“. Nechýbal ani super táborák s Rudym, crazy foto poľovačka „ČÍÍZ“ a nový imidž dostal aj váš obľúbený a komickými situáciami poprepletaný „MILUJEM OKÁČIK“.

Pre veľký úspech  sme reprízovali aj svadobku „WEDDING DAY“, svoje „Áno“ si povedala viac ako polovica z vás, tak to je čo už povedať. Vyzvali sme vás na ďalšiu „VLHKÚ VOJNU“, po ktorej sme sa spolu zabavili na tých najlepších žartoch vašich skvelých vedúcich v parťáckom „TÍVIČKU“. Braňo dal vášho obľúbeného PIA a s Majkím aj nový pískací hit. Už teraz sa tešíme na ďalšie leto.

Jesenný tábor s Okáčikom 2016 – Hviezdna jeseň

 

Chceš vedieť ešte viac?

Ak chceš vedieť viac o organizovaných táboroch, môžeš si pozrieť informácie o doterajších akciách alebo fotogalériu.

Jesenný tábor s Okáčikom 2017 – Hviezdna jeseň 2

Horský Hotel Remata, 28. 10. – 31. 10. 2017 Hviezdna jeseň, budeš moja,  Parťáci sa opäť spoja,  super ľudia, žiadna nuda,  tu sa aj na čas zabúda. Hej, hej, idem do toho,  lebo s Parťákmi, vždy dobre bolo, poď, poď, poď aj ty s nami, na Rematu, medzi horami. R: […]

0 comments

Balíme na jesenný tábor

Balíme na jesenný tábor a skúšame nové výzvy. Vidíme sa už za pár dní decká, tešíme sa na vás.

0 comments
Zobraziť všetky tábory

Pozrite si video z minulých táborov

Letný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci

Jesenný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci opäť spolu

Pozri videogalérou pre viac videí

Chceš si vypočuť našu hymnu? Klikni nižšie…

Táborová hymna č. 2 – „Kamaráti“

Text: Lenka „Črevo“ Branovičová, hudba a spev: Martin „Slash“ Spodniak.

Text hymny č. 2 – „Kamaráti“:

Nenuď sa a nebuď sám,
hraj sa, smej sa, pridaj sa k nám.
Spolu sa nám dobre vodí,
všetci sme na jednej lodi.

My sa nikdy nezradíme,
veď sme v jednom veľkom tíme.
Veríme si v každej chvíli,
spolu máme veľa sily.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneď priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Poď medzi nás, nebuď v kúte!
Srdcia máme odomknuté.
Zabávať sa dobre vieme,
spievame a tancujeme.

My sme veční kamaráti,
lúčenie pre nás neplatí,
koniec plavby neráta sa,
stretneme sa o rok zasa.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneť priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Táborovú hymnu č. 2 si môžete vypočuť tu:

 

Parťácka minifotogaléria 

Zobraziť fotogalériu táborov