Parťáci


“ JESENNÝ TÁBOR S OKÁČIKOM 2018 – HVIEZDNA JESEŇ 3 “ 

Čaute Parťáci! Nech sa páči, je tu už 3-tie pokračko vášho obľúbeného jesenného holiday campu, pod názvom „HVIEZDNA JESEŇ 3“. Áno, presne tak, môžete sa tešiť a poriadne si to užiť, ako každý rok. Prinášame vám o5 za kamión noviniek, zážitkových aktivít, trendy vychytávok, súťaží a prekvapení. Sami sa už nevieme dočkať, kedy to celé vypukne a všetci si spolu zaspievame ten náš parťácky song „Disco, disco, párty, párty“.

Aká bude „Hviezdna jeseň 3″? Tešte sa na: 

  • „GIVE ME FIVE“ – sériu nových adrenalínových výziev. Dáte ich za 1 minútu?
  • „BUBBLE DISCO KARAOKE SHOW“bublinová párty s prekvapením.
  • „QUEEN“– akčná bojovka – obráň svoju kráľovnú so štítom a pejprguľami.
  • „SUPER LEAGUE 68“ – večerný duel malých a veľkých parťákov s crazy stávkou.
  • „PUMPKIN ART“ – halloweenske doobedňajšie vyrezávanie tekvíc.
  • „PUMPKIN FIGHT“ – halloweensky poobedňajší súboj – „čo tekvice dali“. 
  • „HALLOWEEN“magický večer parťáckych kúziel.
  • „BATMAN“ –  obľúbená nočná hra, ktorú chce každý hrať a vyhrať. 
  • „WELLNESS“ – kúpanie vo vnútornom, teplučkom, hotelovom bazéne.

A to nie je z ďaleka všetko. Novinkami nabité sú aj vaše hobby štúdiá. Zatancujete si s 4U DANCE CREW v „DANCE“na novú tanečnú choreo, zážitkujte netradične v „ART“ – čaká vás nová výtvarná technika Knife palette art – špachtličkovanie akrylom,  spievajte, hrajte a parodujte v „SHOW“, skúšajte nové zázraky v „EXPERIMENT“, navrhnite nový outfit vo „FASHION“, natáčajte táborové vlogy v „JUTUBE“ alebo športujte, strieľajte z airsoftky, hrajte Bowling, lámte rekordy a vyhrávajte svoje futbalovo – vybíjané turnaje v „ŠPORT“.

Ak chcete zažiť naozaj akčnú jeseň, s programom bohatým na tie ozajstné táborové zážitky a parťákmi čo stoja za to, tak poďte s nami na „HVIEDZDU JESEŇ 3“. Už čoskoro sa opäť rozpúta ten zdravý súboj v posádkach a Rematou sa začnú ozývať vaše pokriky. Tešíme sa na vás všetkých, na atmošku na snemoch, šantenie v bazéne, bláznivé ranné rozcvičky, disko karaoke šovky, uletené stávky a neplánované žartíky. Ak sa vám naša ponuka páči, čeknite naše foto a videá na fejsy, ig či youtube a čo najrýchlejšie sa prihláste. Počet miest je limitovaný. Buďte ohľaduplní a doprajte oddych aj svojim rodičom, hh.

Začíname už 31. októbra 2018 v Horskom wellness kongres hoteli Remata, ktorý sa nachádza v malebnom horskom prostredí, medzi Kremnickým vrchmi a pohorím Vtáčnik, 10 km od mesta Handlová. Tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 16 rokov. Ubytovanie: 2/3/4 lôžkové izby. Stravovanie: Plná penzia 5x denne, v rozsahu raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. V prípade predĺženia večerného programu aj druhá večera. Pitný režim počas celého dňa. Vybavenie hotela: Jedáleň, spoločenské miestnosti, vnútorný bazén, sauna. Súčasťou hotelového areálu je novo zrekonštruovaný letný nerezový bazén, tenisový kurt a multifunkčné ihrisko, squashové ihrisko, bowlingové centrum, biliard, stolný tenis a vonkajšie posedenie s ohniskom. Cena zahŕňa: Ubytovanie, stravovanie, táborový program, školený pedagogický a zdravotný dozor, poistenie, darčeky, ceny do súťaží, sladkosti a veľa ďalších prekvapení.

Horský hotel Remata

31. 10. – 3. 11. 2018 (4 dni)

Cena: 115 €

Horský hotel Remata

 Letný tábor s Okáčikom 2018 Parťáci 5 – Enjoy

Sme veľmi radi, že aj začiatok týchto prázdnin bol pre vás a taktiež pre nás opäť výnimočný a, že Parťácka päťka Enjoy mala taký veľký úspech. Ďakujeme novému kreatívnemu tímu veľkých parťákov, spolu sa nám podarilo vytvoriť skvelý tábor s tými najúžasnejšími deťmi. Všetkých vás pozdravujeme a už teraz sa tešíme na Parťákov 6.

Pozrite aj foto z Parťáci 5 – Enjoy

Pozrite si aj videá z Parťáckej štvorky – Parťáci 4 – Let´s go

Pozrite si tiež foto z letného tábora Parťáci 4 – Let´s Go

Letný tábor s Okáčikom 2016 Parťáci 3 – Showtime

Letný „Showtime 2016″ bol super. Dali sme nové adrenalínové výzvy zo série „GIVE ME FIVE“, nadupaný „TEEN AGE DREAM“, oujéé. Psst, mimozemšťania existujú, presvedčila nás o tom akčná autdórovka „ALIEN“. Spolu sme vykročili na červený koberec a pozbierali si plyšákov v talentovke „GO 2 STAGE“, posádka „Ondrovcov“ sa stala pánmi „PEVNOSTI PARŤÁKOV“ a takžiež vypátrala identitu neznámeho v napínavej krimi pátračke „WANTED“. Nechýbal ani super táborák s Rudym, crazy foto poľovačka „ČÍÍZ“ a nový imidž dostal aj váš obľúbený a komickými situáciami poprepletaný „MILUJEM OKÁČIK“.

Pre veľký úspech  sme reprízovali aj svadobku „WEDDING DAY“, svoje „Áno“ si povedala viac ako polovica z vás, tak to je čo už povedať. Vyzvali sme vás na ďalšiu „VLHKÚ VOJNU“, po ktorej sme sa spolu zabavili na tých najlepších žartoch vašich skvelých vedúcich v parťáckom „TÍVIČKU“. Braňo dal vášho obľúbeného PIA a s Majkím aj nový pískací hit. Už teraz sa tešíme na ďalšie leto.

Jesenný tábor s Okáčikom 2017 – Hviezdna jeseň 2

Jesenný tábor s Okáčikom 2016 – Hviezdna jeseň

Chceš vedieť ešte viac?

Ak chceš vedieť viac o organizovaných táboroch, môžeš si pozrieť informácie o doterajších akciách alebo fotogalériu.

Jesenný tábor s Okáčikom 2018 – Hviezdna jeseň 3

Čaute Parťáci! Nech sa páči, je tu už 3-tie pokračko vášho obľúbeného jesenného holiday campu, pod názvom „HVIEZDNA JESEŇ 3“. Áno, presne tak, môžete sa tešiť a poriadne si to užiť, ako každý rok. Prinášame vám o5 za kamión noviniek, zážitkových aktivít, trendy vychytávok, súťaží a prekvapení. Sami sa už nevieme dočkať, […]

0 comments

Letný tábor s Okáčikom 2018 – Parťáci 5 Enjoy

Tí naj Parťáci 🙂  Horský Hotel Remata, 5. 7. – 12. 7. 2018

0 comments
Zobraziť všetky tábory

Pozrite si video z minulých táborov

Letný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci

Jesenný tábor s Okáčikom 2014 – Parťáci opäť spolu

Pozri videogalérou pre viac videí

Chceš si vypočuť našu hymnu? Klikni nižšie…

Táborová hymna č. 2 – „Kamaráti“

Text: Lenka „Črevo“ Branovičová, hudba a spev: Martin „Slash“ Spodniak.

Text hymny č. 2 – „Kamaráti“:

Nenuď sa a nebuď sám,
hraj sa, smej sa, pridaj sa k nám.
Spolu sa nám dobre vodí,
všetci sme na jednej lodi.

My sa nikdy nezradíme,
veď sme v jednom veľkom tíme.
Veríme si v každej chvíli,
spolu máme veľa sily.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneď priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Poď medzi nás, nebuď v kúte!
Srdcia máme odomknuté.
Zabávať sa dobre vieme,
spievame a tancujeme.

My sme veční kamaráti,
lúčenie pre nás neplatí,
koniec plavby neráta sa,
stretneme sa o rok zasa.

Refrén:
Len stačí tomu uveriť
a máš hneď priateľov.
Doma sám nik nechce byť
Tak buď tu s Okáčikom

Táborovú hymnu č. 2 si môžete vypočuť tu:

 

Parťácka minifotogaléria 

Zobraziť fotogalériu táborov