A čo ty?


Milí rodičia,

Ak vaše deti majú talent alebo záľubu, tak tieto krúžky sú pre nich tie pravé. Deti budú mať dni vyplnené zaujímavým a užitočným programom, v ktorom dominuje variabilita, originalita, vynaliezavosť, túžba objavovať a schopnosť produkovať množstvo inovatívnych nápadov. Cez zážitkové učenie, hudbu,  moderný tanec, výtvarné umenie, divadlo a šport, vnímajú hodnoty okolo seba.

Tanečné štúdio je vedené skúsenou trénerkou. Deti sa naučia základné kroky rôznych štýlov a následne ich spájajú do konkrétnych choreografií. Hodina je vedená hravou formou. Po úspešnom zvládnutí tanečnej prípravy sa môžu deti stať súčasťou kolektívu, ktorý sa zúčastňuje verejných vystúpení.

Výtvarné štúdio  výtvarná výchova netradične, radosť, zážitok, netradičné výtvarné techniky akými sú napr. enkaustika, mramorovanie, maľovanie prelievajúcim sa akrylom, nekonvenčné nápady s cieľom sprostredkovať deťom radosť z tvorivého procesu, dať im pocit, že to dokážu.

Športové štúdio má aj tento školský rok pripravené nové športy okrem florbalu, futbalu, stolného tenisu, volejbalu, lakrosu,  budeme hrať Cornhol a úplnou novinkou je  okáčikovský Rollors. Originálne športové hry, turnaje a súťaže je to, čo deti majú radi.

Nahliadnite aj vy do nášho farebného sveta a objavujte s nami krásu, ktorú vytvorí detská fantázia na  www.facebook.com/okacik

V rámci projektu Svet s tebou ma baví  budú v OZ Okáčik aj tento školský rok 2018/2019 fungovať bezplatne rôzne záujmové štúdiá ako výtvarné, tanečné a športové štúdio. Boccia, Cornhole a vzdelávanie „Svet pod lupou“ začínajú v utorok, 25. 9. 2018, výtvarné štúdio začína v stredu, 26. 9. 2018, tanečné štúdio začína taktiež v stredu 26. 9. 2018 a športové hry v telocvični začínajú v piatok, 28. 9. 2018. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Vnutorny poriadok OZ Okacik pre organizaciu prace a volno casovej, vzdelavacej cinnosti (PDF 156kB)

Rozpis aktivít

Utorok

14:00 – 15:00  hod.

Boccia, Cornhole

Svet pod lupou

Piatok

15:00 – 16:00 hod.

Športové hry v telocvični na 1. ZŠ, ul. Dr. Janského, v ZH

 

Streda

14:00 – 15:00 hod.

Výtvarné štúdio

15:00 – 16:00 hod. – mladšie dievčatá
16:00 – 17:00 hod. – staršie dievčatá

Tanečné štúdio