A čo ty?


Milí rodičia,

Ak vaše deti majú talent alebo záľubu, tak tieto krúžky sú pre nich tie pravé. Deti budú mať dni vyplnené zaujímavým a užitočným programom, v ktorom dominuje variabilita, originalita, vynaliezavosť, túžba objavovať a schopnosť produkovať množstvo inovatívnych nápadov. Cez zážitkové učenie, hudbu,  moderný tanec, výtvarné umenie, divadlo a šport, vnímajú hodnoty okolo seba.

Tanečné štúdio je vedené skúsenou trénerkou. Deti sa naučia základné kroky rôznych štýlov a následne ich spájajú do konkrétnych choreografií. Hodina je vedená hravou formou. Po úspešnom zvládnutí tanečnej prípravy sa môžu deti stať súčasťou kolektívu, ktorý sa zúčastňuje verejných vystúpení.

Výtvarné štúdio  výtvarná výchova netradične, radosť, zážitok, netradičné výtvarné techniky akými sú napr. enkaustika, mramorovanie, maľovanie prelievajúcim sa akrylom, nekonvenčné nápady s cieľom sprostredkovať deťom radosť z tvorivého procesu, dať im pocit, že to dokážu.

Športové štúdio má aj tento školský rok pripravené nové športy okrem florbalu, futbalu, stolného tenisu, volejbalu, lakrosu,  budeme hrať Cornhol a úplnou novinkou je  okáčikovský Rollors. Originálne športové hry, turnaje a súťaže je to, čo deti majú radi.

Nahliadnite aj vy do nášho farebného sveta a objavujte s nami krásu, ktorú vytvorí detská fantázia na  www.facebook.com/okacik

V rámci projektu Svet s tebou ma baví  budú v OZ Okáčik aj tento školský rok 2017/2018 fungovať bezplatne rôzne záujmové štúdiá ako výtvarné, tanečné a športové śtúdio. Boccia, Cornhole a vzdelávanie „Svet pod lupou“ začínajú v utorok, 3. 10. 2017, výtvarné štúdio začína v stredu, 27. 9. 2017, tanečné štúdio začína v piatok, 29. 9. 2017 a športové hry v telocvični začínajú  rovnako v piatok, 29. 9. 2017. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Rozpis aktivít

Utorok

14:00 – 15:00  hod.

Boccia, Cornhole

Svet pod lupou

Streda

14:00 – 15:00 hod.

Výtvarné štúdio

 

Piatok

14:00 – 15:00 hod.

Tanečné štúdio

15:00 – 16:30 hod.

Športové hry v telocvični na 1. ZŠ, ul. Dr. Janského v ZH